Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online geografické testy zdarma bez registrace. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Klíčová slova: Seznam přípon a koncovek souborů, zadarmo, Nejlepší školní testy a kvízy, kuriozity, Velikonoční přání Veselé Velikonoce, Skvělé hry online zdarma, Online vánoční webzine, pro dospělé, Bosnia and Herzegovina, zajímavosti, Dopravní značky, volný čas, zábava

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Ftipy, anekdoty, vtípky, fórky, vtipy, vtipné texty

Chcete se pobavit? Ftipy, anekdoty, vtípky, fórky, vtipy, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, vtipné básničky, černý humor, frky o zvířatech, vtipné citáty, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, židovské anekdoty apod.

Super online hry zdarma

Vyzkoušejte super online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Akční gamesky, Adventní, vánoční hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Oblíkačky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Letecké simulátory, Strategické onlinovky, Hry s koňmi, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Barbie hry, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Střílecí hry, Hannah Montana apod.

Keywords:Biografie slavných osobností, cestování, zeměpis, tipy, Inzeruj, inzerce zdarma, internetové stránky, Obrázky na plochu počítače, Přehled státních vlajek států světa, Vtipná velikonoční textová přáníčka, Superhry a hry online zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Nejlepší školní testy a kvízy

Obrázky na plochu počítače - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro mobil, phablet, obrazovka počítače, počítač, mobilní telefon, PC, ultrabook, smartphone, displej, tablet, notebook a pro operační systémy Windows 7, Windows Server 2012, Mac, Apple iOS (iPhone), Windows 98, Windows NT, Windows 95, Windows XP, Slackware, Windows 10 Mobile, Linux Mint. Tapety do mobilu z kategorií moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, auta, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, letadla, jídlo a nápoje, květiny, kytky, zvířata, příroda, krajina, operační systémy, Windows, hudební tapety, budovy a stavby, rostliny, voda a bubliny, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x960, 1536x2048, 1024x768, 2048x1536, 1920x1280, 1280x854, 375x812, 1024x600, 640x480, 1600x2560, 2560x1440, 854x480, 1152x768, 1600x1200, 1600x900, HD 1280x720 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby, věda, politika, umělci, národnost, mytologie, zločin a právo, lékařství, psychologie, sport, státní správa, rodinné vztahy, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, filozofie, školství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, přezdívky, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, žurnalisté a novináři atd.

Seznam vlajek amerických států

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Michigan, Jižní Karolína, Oregon, Rhode Island, Západní Virginie, Montana, Kentucky, Colorado, Georgie, Severní Dakota, Arizona, New Hampshire, Severní Karolína, Mississippi, Maryland, Virginie, Washington, Massachusetts, Texas, Ohio, Wyoming, Havaj, Alabama, Florida, Aljaška, Delaware atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Hry pro kluky

Běžte na hry pro kluky . Naleznete zde Sportovní, Vánoční online hry, Strategie, Střílečky, Klasické, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Bojové online gamesy, Oddechové, parkování - parkovačky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Velikonoční hry a podobně.

Klíčová slova: M, Obrázky zdarma, Super free web games zdarma, Sexy Sarah Jessica Parker, Stručný slovník pojmů a termínů, Biografie známých osobností, K, Co je to Zelený čtvrtek?, hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlajky států světa, doporučujeme

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lindt, Dia, Popelka, Pro děti, Plzeň, Linecká kolečka, Štóla, Jesličky, Zdraví, bezlepkové cukroví, Vánoční koule, Monitor, Hostina, K Vytištění, Jmelí, Osvětlení, Adventní svícen, Korálky, Písnička, Borovice, Omalovánky, Květiny, Nový rok, Keramický adventní věnec, Drážďany, Schleich, Tichá noc, Tiskárna, Strom, Špalda, Obrazovka apod.

Síť, všeobecné informace zdarma

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: osobnosti, herectví, herci a herečky, poruchy, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci, vlastnosti, fikce a fantasy, křesťanství, žurnalisté a novináři, Spisovatelé a básníci, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, státní správa, politika, věda, přezdívky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, historie, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, rodinné vztahy, zločin a právo atd.

Fórky, kameňáky, fóry, vtipy, černý humor, ftipy

Zkuste vypnout! Fórky, kameňáky, fóry, vtipy, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, kameňáky apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Klíčová slova: M, výukové pomůcky, Seznam vlajek amerických států, Velikonoční blahopřání k Velikonocům, URL, pro děti, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Klipart velikonoční kočičky, F, Online geografické testy zdarma bez registrace, Super online hry zdarma

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, rakouských zemí, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Online vánoční webzine - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční filmy, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční stromeček atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Lindt, Dia, Popelka, Pro děti, Plzeň, Linecká kolečka, Štóla, Jesličky, Zdraví, bezlepkové cukroví, Vánoční koule, Monitor, Hostina, K Vytištění, Jmelí, Osvětlení, Adventní svícen, Korálky, Písnička, Borovice, Omalovánky, Květiny, Nový rok, Keramický adventní věnec, Drážďany, Schleich, Tichá noc, Tiskárna, Strom, Špalda, Obrazovka apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Moudra, myšlenky, aforismy, motta, hlášky, výroky, moudrosti

Citáty slavných osobností, Moudra, myšlenky, aforismy, motta, hlášky, výroky, moudrosti, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o dobru, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o manželství, citáty o víře, citáty o rozumu, hlášky o alkoholu, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o zlu, citáty o přátelství, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země Afriky, evropské země a státy apod.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, jak exportovat, jak importovat, jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, čím prohlížet, čím zobrazit, jak přehrát, jak převést soubory z následujících kategorií: koncovky souborů, hudební audio soubory, obrazy disků, video soubory, spustitelné soubory, písma, fonty, dokumenty, internet a web, grafiku, šablony dokumentů, systémové soubory, komprimace dat apod.

Klíčová slova: odkaz, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Hry pro kluky, Vlajky měst České republiky, info, Online hry zdarma, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Super online hry zdarma, internet, Dopravní značky, humor, zdarma, Velikonoční kraslice, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznáte teplouše?: Víte, jak se pozná homosexuál? Že má poklopec i na zadní straně kalhot!

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Další odkazy:

Online omalovánky
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Velikonoční blahopřání, texty, obrázky ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Online hra skákající králíček
Odkazy na zajímavé weby
Velikonoční wallpaper s vajíčky
Odkazy na užitečné webové stránky
Velikonoční obrázkové přáníčko zdarma ke stažení
Tipy na užitečné weby
Online hry zdarma

Děkujeme vám za vaši návštěvu.