Dále doporučujeme, technika, kultura, informace

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dekorace, vánoční koledy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, vánoční stromeček atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: SMS, Řetězy, Adventní věnec, Ohňostroj, Jesličky, Dia, Vykrajovátka, Stromeček, Betlém, Popelka, Brno, Jmenovky, Plzeň, Film, Smrk, Jingle Bells, Písnička, Vánoční stromeček, Obrazovka, Vánoční kaktus, bezlepkové cukroví, Adventní trhy, Dárky, Jmenovka, Bůh, Advent, Kameňák, Zima, Alkoholový kalendář, Tapeta, K Vytištění apod.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Pozadí na plochu PC - wallpapery na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. lze použít v obrazovka počítače, ultrabook, notebook, tablet, displej, mobilní telefon, PC, monitor, mobil, počítač, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Red Hat Linux, Windows 7, Android, BlackBerry OS, Slackware, Linux Ubuntu, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Chrome OS, Linux Fedora. Full HD tapety na PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, free wallpapers, hmyz a pavouci, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, ptáci, zvířata, fraktály, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, vesmír, kosmos, květiny, fantasy, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete rozměry 3200x1200, 1600x900, 412x846, 1280x854, 1600x2560, 854x480, 393x786, 640x480, 1440x900, 800x600, 1280x800, 320x568, 3200x1800, 1366x1024, 1600x1200, 1280x720 atd.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, hyperlinky, webovky, Online hry zdarma, Penelope Cruz, školství, pro děti, Slovník pojmů Co je to?, Přáníčka k svátku podle jmen, texty jmeninám, internet, Přehled vlajek USA, Státní vlajky států světa, P

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, osobnosti a lidé, symboly, přístroje, dopravní prostředky, hudba, zelenina, láska, náboženství, ptáci, nápoje, jídlo a nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, ženy a dívky, auta, ovoce, věda, mapy, halloween, Vánoce a Advent, stavby, muži, zvířata atd.

Přísloví, bonmoty, moudra, moudrosti, úsloví, rčení, myšlenky

Citáty slavných osobností, Přísloví, bonmoty, moudra, moudrosti, úsloví, rčení, myšlenky, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o lži, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o zdraví, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o smutku, citáty o zlu, citáty o bohatství, citáty o člověku, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o štěstí od různých známých osobností.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak importovat, jak spustit, jak vytvořit, v čem upravit, jak otevřít, čím prohlížet, jak převést, kterak editovat, jak konvertovat, v čem spustit soubory těchto typů: hudební audio soubory, systémové soubory, písma, fonty, grafiku, spustitelné soubory, komprimace dat, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, koncovky souborů, šablony dokumentů, internet a web, konfigurační soubory apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Keywords:Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Státní prapory, Hry pro kluky, počítače, Sexy Catherine Zeta-Jones, č, zadarmo, Super online kvízy, Mandy Moore, weby, Nejhranější online testy a kvízy, F

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií křesťané a svatí, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Zavražděn, Francie, Prezident, Itálie, Američané, Právník, Esejista, Československo, Básník, Zpěvačky, Francouz, Státník, Masový vrah, Američan, Trest smrti, Olympiáda, Hokej, Ministr zahraničí, Antropolog, Olympijský vítěz, Vojáci, Imitátor, Miliardář, Egypt, Faraon, Hokejisté, Nežijící, Upálen, Washington Capitals, Čeští králové, Avangard Omsk, Romantismus, Vrah, Hejtman, Stoletá válka, Slováci apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zapařte si online web Hry zdarma bez registrace Webhry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Arkády a plošinovky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Farmářské hry, Adventury, Střílecí hry, Strategické onlinovky, Letecké simulátory, Hry s koňmi, online html5 hry, Hannah Montana, Barbie hry, Omalovánky, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Informace, technika, kultura, informace

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Vlajky spojených států amerických, Online hry zdarma, Charisma Carpenter, multimédia, volný čas, Online vánoční webzine, Fernando Torres hiszpański piłkarz, Kliparty pro Office, pro dospělé, URL, Pozadí na tablet

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Ftipy, anekdoty, frky, černý humor, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, anekdoty, frky, černý humor, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony apod.

Síť, technika, kultura, informace

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Střílečky, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Bojové hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Postřehové hry, Závody aut, Adventury, Karetní hry, Akční hry, Pro dívky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče a tak dále.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Super online kvízy, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, M, cestování, info, Holly Valance, zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, výukové pomůcky

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, země Afriky apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Ftipy, anekdoty, frky, černý humor, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, anekdoty, frky, černý humor, fórky, kameňáky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, černý humor, vtipné hádanky, kameňáky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony apod.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. Mj. na webu naleznete Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Vlajky spojených států amerických

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky spojených států amerických. Zde naleznete například vlajky států Nebraska, Nevada, Ohio, Illinois, Louisiana, Alabama, Indiana, Utah, Havaj, Georgie, Aljaška, Idaho, Jižní Dakota, Západní Virginie, Oklahoma, Colorado, Maryland, Minnesota, Kentucky, Washington, Massachusetts, Arizona, Michigan, New Jersey, Vermont, Mississippi atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Pozadí na tablet - obrázky na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na tablet. lze použít v počítač, displej, phablet, mobil, mobilní telefon, notebook, PC, obrazovka počítače, smartphone, tablet, monitor a pro operační systémy Slackware, Windows 98, FreeBSD, Chrome OS, Windows Server 2012, Windows Me, Microsoft Windows 8, Android, macOS, Mac, BlackBerry OS. Obrázky ke stažení z kategorií operační systémy, Windows, hudební tapety, rostliny, zvířata, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, jídlo a nápoje, psi a štěňátka, wallpapery, voda a bubliny, auta, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, letadla, příroda, krajina. Dostupné velikosti jsou 2048x1536, 640x480, 1680x1050, hi res 2560x1920, 1280x768, 1080x1800, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, Full HD 1080x1920, 412x846, 1600x2560, 1536x2560, širokoúhlé 1366x768, 1280x1024, 360x640, 360x720 atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, vodorovné značení, dopravní zařízení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, odkaz, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, V, Kristin Kreuk, Full HD pozadí ke stažení, Nejlepší hry pro dívky, Adventní magazín, Kliparty pro Office, zeměpis, Online hry zdarma, Všehochuť - např. wallpapery, velikonoční a vánoční omalovánky, 8

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na rum: Jednoho krásnýho dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ní má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu dá do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudí, a vida, má v kapse 100 Kč. „Tak to jsem se asi pořádně nevožral,” říká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukojí. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a má tam ke svému zděšení zase 100 Kč. Pronese: „Rum, ten už si nekoupím, hrozně mě vod něj bolí prdel!”

Khon: "Své nejmladší dceři dám 200 tisíc, prostřední 300 tisíc a nejstarší 500 tisíc." Roubíček: "A neráčej snad mít ještě nějakou starší?"

Blondýnka si kupuje nové auto a ptá se prodavače: "Prosím vás, je to rychlé auto?" "Samozřejmě, 240 km za hodinu" "Nekecejte, hodina tolik kilometrů nemá!

Další odkazy:

Lady Gaga
Tipy na Partnerské weby
Best web page
Tipy na zajímavé weby
Omalovánky pro děti
Zajímavé webové stránky
Sara Shimada
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Partnerské internetové stránky
Textová přáníčka a obrázky k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.