Partnerské weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Navštivte partnerskou stránku plnou tapet na plochu počítače, tabletu nebo chytrého telefonu. Vybírejte z řady motivů od mořských tapet až po oblíbené wallpapery a tapety sportovních aut.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako osobnosti a lidé, rostliny, mapy, láska, auta, smajlíci a emotikony, přístroje, stavby, ptáci, ovoce, muži, hmyz, jídlo a nápoje, Vánoce a Advent, sport, ženy a dívky, halloween, dopravní prostředky, zelenina, hudba, květiny, nápoje, nástroje a přístroje atd.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Vlajky zemí světa, cestování, zajímavosti, Real Madrid C.F., tipy, weby, školství, Velikonoční pohlednice, multimédia, V, Hry pro kluky, doporučujeme

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Myslíte si, že smrt je vždy smutná? Pak si přečtěte poslední věty před smrtí a možná změníte názor. Ale asi jen v tom případě, že máte rádi černý humor.

Myšlenky, rčení, přísloví, motta, moudrosti, výroky, aforismy

Citáty slavných osobností, Myšlenky, rčení, přísloví, motta, moudrosti, výroky, aforismy, . Naleznete zde citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o víře, přísloví o naději, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o lži, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti, citáty o životě, moudra o dětech, citáty o dobru, citáty o neštěstí od různých známých osobností.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapery na tablet

Dále vám doporučujeme: Obrázky na PC zdarma ke stažení. můžete využít v mobil, počítač, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, smartphone, displej, PC, notebook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, OSX, Linux Fedora, Android, Slackware, Lubuntu, Java ME, Windows 2000, Chrome OS, FreeBSD, Red Hat Linux. Wallpapery do mobilu z kategorií velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, oceán, moře, pláže, motorky, ptáci, sportovní wallpapery, nature - příroda, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, fantasy, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, květiny, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, flóra, stromy, zvířata. Dostupné rozměry 4800x1200, 1440x900, 1440x960, 1680x1050, 1280x768, 640x480, 1366x768, 393x786, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 1440x2560, 768x1024, 1280x960, 1536x2560, 320x568, 360x760 atd.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Keywords:Full HD wallpapery ke stažení, linky, Přehled zkratek a akronymů, Přehled souborových přípon, Přání, přáníčka, blahopřání, Obrázky vlajek měst ČR, zadarmo, PC pozadí pro Windows, Obrázky a kliparty zdarma ke stažení, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Americké federální vlajky, Prapory všech zemí světa

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem upravit, jak spustit, čím prohlížet, jak vytvořit, jak importovat, jak otevřít, kterak editovat, jak konvertovat, jak přehrát, v čem spustit následující typy souborů: obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, dokumenty, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, komprimace dat, systémové soubory, hudební audio soubory apod.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Motta, aforismy, výroky, myšlenky, bonmoty, moudrosti, moudra

Citáty slavných osobností, Motta, aforismy, výroky, myšlenky, bonmoty, moudrosti, moudra, z kategorií hlášky o alkoholu, citáty o lži, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o zdraví, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o smutku, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o rozumu, citáty o penězích, citáty o kráse, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o bohatství od různých známých osobností.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Klíčová slova: volný čas, zdroje informací, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Luis Suárez, internet, Stručný encyklopedický slovník, V, Blahopřání nejen k narození miminka, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, odkazy, pro děti, výukové pomůcky

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Logické hry, Farmářské hry, Adventury, Auta a závodní, Oddechové hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Strategické onlinovky apod.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: technika, nápoje, software, zločin a právo, chemie, cestování, jídlo, psychologie, ekonomie a ekonomika, český jazyk, fyzika, matematika, lékařství a medicína, nástroje, hardware, materiály, věda, příroda, počítače, bankovnictví, filozofie, náboženství a křesťanství, politika, nemoce atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: český jazyk, stavebnictví, nápoje, rostliny, internet, politika, fyzika, hardware, ekonomie a ekonomika, bankovnictví, nástroje, chemie, lékařství a medicína, literatura, školství, materiály, sport, filozofie, matematika, příroda, zkratky, psychologie, jídlo, nemoce atd.

Prapory všech zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Prapory všech zemí světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy jižní Ameriky, země východní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu apod.

Biografie známých osobností - online biografie, životopisy osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Tak vyzkoušejte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Stoletá válka, Romantismus, Fotograf, Zavražděn, Country, Masový vrah, Hudba, Vrah, Trenérka, Atentát, Zpěvák, Malíř, Mluvčí, Kladno, Hejtman, Philadelphia Flyers, Vůdce, Faraon, Ministr, Podnikatel, Továrník, Hokej, Olympijský vítěz, Dallas Stars, Architekt, Máj, Diplomat, Brno, Zpěvačky, Válka, Producent, Básník, Vládce, Česká královna, Slováci, Druhá světová válka apod.

Klíčová slova: počítače, Hry pro dívky online, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tipy na romantické vánoční filmy, Hry pro nejmenší online, zábava, Super free web games zdarma, Qatar, Superhry a hry online zdarma, humor, K

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Onlinovky zdarma

Vyzkoušejte onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, Deskovky, Sportovní gamesy, Logické hry, Farmářské hry, Adventury, Auta a závodní, Oddechové hry, Hry s koňmi, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Akční gamesky, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Hannah Montana, Karetní hry - solitaire, Omalovánky, Strategické onlinovky apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Hry pro kluky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro kluky Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Bojové hry, Akční hry, Závody aut, Postřehové hry, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Animace, Sportovní hry, Adventury, Strategie, Střílečky a tak dále.

Free game online hry

Běžte na free game online hry Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Auta a závodní, Střílecí hry, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Akční gamesky, Logické hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Adventury, Adventní, vánoční hry, Hannah Montana apod.

Vtipné texty, kameňáky, vtípky, černý humor, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, kameňáky, vtípky, černý humor, ftipy, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipné básničky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipy o blondýnách, kameňáky, fóry o homosexuálech, vtipné citáty, židovské anekdoty, murphyho zákony, poslední věty před smrtí, vtipy o mužích, chlapech apod.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Dallas Stars, Habsburkové, Zpěvák, Normalizace, Čeští králové, Manýrismus, Mluvčí, Podnikatelé, Ekonom, Protektorát, Producent, Státník, Slovenští prezidenti, NHL, Architekt, Herečka, Slováci, Avangard Omsk, Český slavík, Miliardář, Kladno, Olympijští vítězové, Masový vrah, Olympijský vítěz, Pittsburgh Penguins, KHL, New Jersey Devils, Prezidenti, Zpěvačky, Američané, Starověký Egypt, Prezident, Druhá světová válka, AIDS, Režisér, Závodník apod.

Hry pro nejmenší online

Všem hráčům doporučujeme hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Závodní, Sportovní, Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Logické, Velikonoční hry, Střílečky, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Oddechové, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, Onlinovky zdarma, Online životopisy, biografie, Obrázky na PC zdarma ke stažení, internetové stránky, Denise Richards, Online adventní magazín, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zeměpis, M, Online testy zdarma bez registrace, Ilustrace, obrázky, Arsenal FC England, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Vejtaha: Můj penis ve skutečnosti už jednou v Guinnessově knize rekordu byl. Bohužel to opravdu nakrklo knihovnici, která mě z knihovny hned vyhodila.

Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Starého žida srazí před kostelem auto. Vyběhne kněz, poklekne u něj a ptá se: "Synu, věříš v Boha Otce Všemohoucího, Syna a Ducha Svatého?" Žid otevře oči: "Já tu umírám a oni mi dávají blbé hádanky."

Další odkazy:

Online hry zdarma
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Zamilované sms vzkazy
Partnerské internetové stránky
Obrázky na plochu stavby
Zajímavé webové stránky
AC Milán
Odkazy na užitečné webové stránky
Pozadí se zvířátky na PC
Tipy na užitečné weby
History of travel

Děkujeme vám za vaši návštěvu.