Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Kraj Vysočina, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako režiséři a scénáristé, herci a herečky, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dallas Stars, Ministři, Královna, Romantismus, Voják, Pedagog, Teolog, Československo, Protektorát, Zlatý slavík, Češi, Válka, Hudebnice, Vrah, Textař, Ministr, Zpěvačky, Historik, Vojáci, Žijící, ČSSD, Renesance, Masový vrah, Charta 77, Francouz, Francie, Dabérka, KHL, Sci-fi, Básníci, Kladno, KSČ, Podnikatel, Husité, Imitátor, Lord apod.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Motta, přísloví, výroky, hlášky, bonmoty, úsloví, myšlenky

Citáty slavných osobností, Motta, přísloví, výroky, hlášky, bonmoty, úsloví, myšlenky, . Mj. na webu naleznete přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o víře, citáty o neštěstí, citáty o smutku, moudra o dětech, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o manželství, citáty o člověku, citáty o dobru, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o penězích, citáty o nenávisti, citáty o zlu, citáty o lásce, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

úsloví, výroky, hlášky, bonmoty, moudrosti, přísloví, motta

Slavné citáty, úsloví, výroky, hlášky, bonmoty, moudrosti, přísloví, motta, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o lži, citáty o kráse, citáty o manželství, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o dobru, citáty o bohatství, citáty o zdraví, citáty o penězích, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o životě, citáty o odvaze, citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o nenávisti, citáty o víře, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: Webové html5 hry zdarma, odkazy, zeměpis, Free game online hry, Fotografie topmodelek, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, ú, výukové pomůcky, Heather Locklear, Dopravní značky, hyperlinky, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Tapety na PC ke stažení

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: sport, latina, zkratky, rostliny, cestování, politika, internet, náboženství a křesťanství, technika, nápoje, český jazyk, filozofie, stavebnictví, věda, materiály, nástroje, literatura, chemie, příroda, hardware, nemoce, ekonomie a ekonomika, lékařství a medicína, matematika atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Keywords:Členské země americké federace, URL, Dopravní značky, zdroje informací, Přání k jmeninám, Hry pro nejmenší online, Online vánoční magazín, Pozadí na PC, Obrázky k svátku, obrázková přání, Stručný slovník pojmů a termínů, M, Stručný encyklopedický slovník

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Postřehové, Závodní moto hry, Akční hry a tak podobně.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Full HD tapety ke stažení, Obrázky vlajek států světa, Kate Hudson, tipy, Online životopisy, biografie, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Ashley Olsen, Webové online testy zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, webovky, Nejlepší online hry zdarma

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Logické a podobně.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země jižní Asie, země střední Asie, země Afriky, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, státy Blízkého východu apod.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Klíčová slova: internetové stránky, F, Seznam přípon a koncovek souborů, Nicaragua, kuriozity, Webové html5 hry zdarma, zajímavosti, Pink, Kliparty pro Office, info, webové stránky

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Webové html5 hry zdarma

Zahrajte si webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Střílečky, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Oddechové, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Karetní, Bojové online gamesy, Klasické, Závodní, parkování - parkovačky, Logické a podobně.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Webové html5 hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Sportovní hry, Bojové hry, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Logické hry, Postřehové hry, Hry pro dva hráče, Hry pro děti, Závody aut, Akční hry, Pro dívky, Strategie a tak dále.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, ftipy, vtipy

Chcete se pobavit? Kameňáky, anekdoty, černý humor, vtipné texty, ftipy, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, frky o zvířatech, vtipné citáty, murphyho zákony, vtipné hádanky, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku apod.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, okresy České republiky, země EU, hudební zkratky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, zkratky krajů České republiky, měny, mezinárodní organizace, obecné zkratky, týmy NHL, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: cestování, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, odkaz, školství, Tapety na plochu moře, Vlajky měst České republiky, multimédia, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Ilustrace, obrázky, zábava, F, Turkmenistan, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Příznaky AIDS: Jaké jsou první příznaky AIDS? Tlak v oblasti konečníku a pocit horkého dechu na zádech.

V České republice rychle klesá spotřeba tvrdého alkoholu. Dle vyjádření prodejců jsou spotřebitelé pitím alkoholu již značně otrávení.

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

Další odkazy:

World countries flags
Partnerské internetové stránky
Úspory a spoření
Tipy na zajímavé weby
Přáníčka k svátku a jmeninám
Odkazy na partnerské weby
Přání ke kulatému výročí
Doporučené internetové odkazy
Sexy Alyssa Milano
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přání k svátku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.