Naše tipy pro děti, studenty i dospělé

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: kultura, zločin a právo, psychologie, zkratky, hardware, fyzika, účetnictví, sport, technika, software, různé, bankovnictví, latina, materiály, matematika, internet, nemoce, jídlo, lékařství a medicína, stavebnictví, český jazyk, příroda, školství, náboženství a křesťanství atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Seznam vlajek měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Seznam vlajek měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, výukové pomůcky, volný čas, Obrázky zdarma, Dětské omalovánky, doporučujeme, Pozadí na plochu PC, Onlinovky zdarma, Fond d écran, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší online, hyperlinky

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: historie, mytologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, vlastnosti, rodinné vztahy, lékařství, zločin a právo, herectví, herci a herečky, národnost, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, žurnalisté a novináři, záliby, státní správa, umělci, politici, politika, přezdívky, věda, filozofie, křesťanství, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, symboly, zelenina, stavby, dopravní prostředky, sport, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, zvířata, mapy, muži, přístroje, věda, ovoce, ptáci, květiny, hmyz, jídlo a nápoje, ženy a dívky, nástroje a přístroje atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online hry zdarma bez registrace nebo instalace . V této jedinečné sbírce naleznete Logické hry, Bojové hry, Akční hry, Karetní hry, Hry pro děti, Relaxační hry, Střílečky, Stolní a deskové hry, Strategie, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Závody aut, Sportovní hry, Adventury, Pro dívky, Animace a tak dále.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, linky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, V, Tapety na plochu PC, Dopravní značky, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší zeměpisné kvízy, Nicaragua, Kliparty pro Office, kuriozity, Přehled přípon a koncovek souborů

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie známých osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Upálen, Dramatik, Avangard Omsk, Právník, Američané, Nežijící, KSČ, Zpěvačka, Ministr, Egypt, Československo, Podnikatelé, Maršál, Kancléř, Prezidenti, Poslanci, Spisovatel, Křesťanství, Olympijský vítěz, Máj, Stoletá válka, Česká královna, Životopis, Prezident USA, Dallas Stars, Diplomat, Lord, Florida Panthers, Herec, Prezidenti USA, Prezidenti ČR, Sebevražda, Komik, Žhavé výstřely, Vojevůdce, HIV pozitivní apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, internetové stránky, Nejlepší hry pro dívky, Online omalovánky zvířátek k vybarvení, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, zajímavosti, Státní prapory všech států, Free hry, Přehled formátů souborů, pro dospělé, odkaz, H

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak otevřít, jak importovat, jak převést, jak exportovat, čím prohlížet, jak vytvořit, jak spustit, čím zobrazit, kterak editovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, konfigurační soubory, grafiku, komprimace dat, internet a web, obrazy disků, koncovky souborů, šablony dokumentů, systémové soubory, video soubory apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Online hry zdarma

Vyzkoušejte online hry zdarma Vybírejte z kategorií Sportovní hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Střílečky, Závody aut, Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Animace, Strategie a tak dále.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj apod.

Online vánoční magazín - vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční koledy, vánoční přání, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Jingle Bells, Adventní neděle, Třásně, Hostina, Tiskárna, Tapeta, Sám doma, Šišky, Láska nebeská, Slámový adventní věnec, Kapr, Pozadí, Adventní svícen, Osvětlení do oken, Písnička, Keramický adventní věnec, Špalda, Atmosféra, Vánoční trhy, Drážďany, Anglicky, Kuba, Pokrmy, Kameňák, Vánoční dekorace, Dia, Jmenovky, Plzeň, Tablet, Vánoční svařák, Papírový vánoční stromek apod.

Klíčová slova: Wallpapers na PC ke stažení, zadarmo, odkazy, Omalovánky v USA a jejich použití, URL, počítače, Státní prapory všech států, Kristin Kreuk, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vše o Vánocích, Online hry zdarma

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: firmy a společnosti, státy usa, zkratky krajů České republiky, internetové domény 1. řádu, země EU, geocaching, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, měny, okresy České republiky, fyzikální jednotky, politické strany a hnutí, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vojenské hodnosti, týmy NHL, obecné zkratky apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, jak importovat, v čem spustit, jak exportovat, jak spustit, jak konvertovat, jak přehrát, jak otevřít soubory těchto typů: systémové soubory, spustitelné soubory, obrazy disků, internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, dokumenty, video soubory, hudební audio soubory, koncovky souborů apod.

Státní prapory všech států

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory všech států. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. jsou vhodná pro monitor, displej, ultrabook, phablet, notebook, smartphone, PC, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Windows 98, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, Apple iOS (iPhone), Windows 2000, Lubuntu, Chrome OS, Windows XP, Microsoft Windows 8, FreeBSD, macOS. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, flóra, stromy, tenisté a tenistky, fraktály, free wallpapers, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, motorky, sportovní wallpapery. Stahujte ve velikostech širokoúhlé 1366x768, 1280x720, HD 1280x720, 412x846, 360x760, 2560x2048, 1920x1080 Full HD, 1600x1200, 1152x864, 2560x1440, 3200x1800, 1152x1920, 1600x2560, 375x812, 360x720, 1920x1080 atd.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: webové stránky, zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, weby, zeměpis, Nicole Kidman, webovky, Staré hry online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, cestování, V, Vlajky spojených států amerických, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Rolety: Hele táto, řekne Sára svému muži Kohnovi, musíme dceři do pokoje pořídit rolety. Večer když se svlíká, Roubíček odnaproti ji okukuje. Ale Sáro, to chce rozum, jaképak rolety, vyměníte si pokoje a rolety bude kupovat Roubíček.

,,Je to modré, a požírá to čas. Co je to?" Facebook!!

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Další odkazy:

Liverpool F.C.
Doporučené internetové odkazy
Best web page
Doporučené odkazy
Madonna
Linky na partnerské weby
Tenisové tapety na plochu PC
Naše tipy na zajímavé stránky
Alicia Keys
Odkazy na partnerské weby
Antistresové omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.