Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte kterak editovat, jak spustit, jak otevřít, v čem upravit, jak importovat, v čem spustit, jak exportovat, jak konvertovat, jak převést, čím zobrazit, jak vytvořit soubory následujících typů: hudební audio soubory, internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů, grafiku, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, video soubory, systémové soubory, obrazy disků apod.

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Karetní hry, Postřehové hry, Pro dívky, Bojové hry, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Logické hry, Závody aut, Střílečky, Adventury, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Strategie a tak dále.

Vtípky, fóry, frky, ftipy, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, fóry, frky, ftipy, vtipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipy o doktorech, O škole, O Chucku Norrisovi, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O mužích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Slovácích, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Windows, O ženách, O ekonomech apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: školství, psychologie, křesťanství, státní správa, politika, nadpřirozené osoby, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, profese a zaměstnání, sport, rodinné vztahy, fikce a fantasy, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, vlastnosti, osobnosti, filozofie, historie, věda, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, poruchy, politici, zločin a právo, herectví, herci a herečky atd.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Stručný slovník pojmů a termínů, F, internet, Nej hry online, Sexy Halle Berry, tipy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, odkazy, Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám, Skvělé hry online zdarma, zadarmo, Ilustrace, obrázky, odkaz

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Wallpapers na PC - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Wallpapers na PC. lze použít v displej, obrazovka počítače, tablet, mobil, mobilní telefon, monitor, PC, phablet, notebook, ultrabook, smartphone a pro operační systémy Windows 98, Windows XP, Mac, FreeBSD, Java ME, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 2000, Linux Ubuntu, Android. Tapety na plochu počítače z kategorií příroda, krajina, rostliny, hudební tapety, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, letadla, jídlo a nápoje, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, sportovní pozadí, noční města, zvířata, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, operační systémy, Windows. Zvolte si z rozměrů 2560x1440, 375x812, 320x568, 1536x864, 1600x2560, 393x786, 1024x768, 1024x600, 360x640, HD 1280x720, Full HD 1080x1920, 1280x854, 360x760, 1440x2560, 2160x3840, 2048x1536 atd.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Vlajky měst a obcí České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Kliparty zdarma, Dopravní značení, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Real Madrid C.F., pro děti, Wallpapers na PC, URL, Fotografie topmodelek, zábava, V, doporučujeme

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií značky upravující přednost, vodorovné značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Informace, inspirace pro volný čas

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Nej hry online

Doporučujeme nej hry online Webhry jsou rozdělené kategorií: Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Oddechové hry, Vzdělávací a výukové hry, Skákací a hopsací gamesky, Vaření a smažení, Sportovní gamesy, Střílecí hry, Omalovánky, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, online html5 hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Logické hry, Adventury, Barbie hry, Oblíkačky, Deskovky, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, Federace USA, výukové pomůcky, Katherine Heigl, Online adventní magazín, V, Pozadí na PC, Fotografie topmodelek, cestování, zdroje informací, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Nejlepší online hry zdarma

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, v čem upravit soubory následujících typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, grafiku, internet a web, konfigurační soubory, dokumenty, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Síť, inspirace pro volný čas

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

úsloví, rčení, motta, bonmoty, moudrosti, přísloví, aforismy

Citáty slavných, úsloví, rčení, motta, bonmoty, moudrosti, přísloví, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o nenávisti, citáty o kráse, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o smrti, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o penězích, citáty o dobru, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o štěstí, citáty o bohatství, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o lásce od různých známých osobností.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů, V, Modelky a celebrity, Seznam zkratek a akronymů, weby, M, Liverpool F.C., zajímavosti, pro dospělé, webovky

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak otevřít, jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, v čem spustit, jak vytvořit, jak převést, v čem upravit soubory následujících typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, grafiku, internet a web, konfigurační soubory, dokumenty, spustitelné soubory, komprimace dat, obrazy disků apod.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Hry pro kluky

Doporučujeme hry pro kluky. Naleznete zde Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Logické a tak podobně.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - full HD pozadí na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC zdarma ke stažení. vhodné pro notebook, monitor, obrazovka počítače, smartphone, displej, mobilní telefon, mobil, PC, ultrabook, tablet, počítač a pro operační systémy Chrome OS, macOS, Apple iOS (iPhone), Slackware, Windows NT, Linux Xubuntu, Microsoft Windows 8, Android, FreeBSD, Microsoft Windows Vista, Windows 10 Mobile. PC pozadí pro Windows z kategorií fraktály, motorky, flóra, stromy, Formule 1, širokoúhlé Full HD widescreen, 3D a digitalní abstraktní tapety, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, ptáci, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, nature - příroda, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, květiny, sportovní wallpapery, fantasy. Zvolit si můžete rozměry 800x600, 1280x720, 1600x900, 750x1334, 1024x600, 1152x864, 375x667, 1280x854, HD 1280x720, 1280x960, 2560x1440, 1920x1280, 3200x1800, 1440x2560, 393x786, 375x812 atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Skvělé hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme skvělé hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Logické hry, Akční hry, Brutální krvavé hry, Závody aut, Karetní hry, Stolní a deskové hry, Hry pro děti, Sportovní hry, Střílečky, Adventury, Animace a tak dále.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, výstražné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Pozadí na tablet, Dopravní značky, Costa Rica, zdarma, Webové online testy zdarma, Online web Hry zdarma bez registrace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, kuriozity, Vlajky měst České republiky, Fotbalista Fernando Torres, 2

Několik fórů na závěr. Vtip Co bychom pro děti neudělali...: Proč vstupujeme do EU? Pro naše děti. ??? Protože si ti hajzlíci nic lepšího nezaslouží!

Žádný strach, chlapi, to je nulák!

Miláčku, nechceš řídit?

Další odkazy:

Úspory a spoření
Naše tipy na užitečné weby
Přáníčka a obrázky k svátku
Tipy na užitečné weby
Pizza, ingredience, druhy, recepty
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Ashlee Simpson
Partnerské internetové stránky
Texaský hold 'em poker
Doporučené internetové odkazy
Antistresové omalovánky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.