Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nejlepší hry pro dívky

Běžte na nejlepší hry pro dívky . Naleznete zde Karetní, Hry na vaření a smažení, Onlinovky pro dva hráče, Bojové online gamesy, Klasické, Oddechové, Sportovní, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky, Závodní, Střílečky, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Strategie a podobně.

Vlajky amerických států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako New York, Arizona, Louisiana, Oregon, Wisconsin, Havaj, Washington, Jižní Dakota, Alabama, Florida, Maryland, Vermont, Ohio, Texas, Indiana, Nebraska, Tennessee, Idaho, Nové Mexiko, Západní Virginie, Utah, Illinois, Georgie, Jižní Karolína, Connecticut, Virginie atd.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Internet, síť, informace a zábava

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, Superhry a hry online zdarma, zeměpis, Vlajky amerických států USA, Obrázek Velikonoční zajíček, odkazy, Vlajky amerických států USA, F, Obrázek Japonka, Kliparty zdarma ke stažení, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Nejlepší zeměpisné kvízy

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země střední Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, země jižní Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země Afriky apod.

Nejlepší zeměpisné kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme nejlepší zeměpisné kvízy. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Informace, informace a zábava

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Nej hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nej hry online. Hry jsou rozdělené kategorií: Karetní hry, Relaxační onlinovky, Závodní moto hry, Sportovní, Bojové gamesy, Akční hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: hudební zkratky, obecné zkratky, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, týmy NHL, geocaching, fyzikální jednotky, státy usa, politické strany a hnutí, země EU, mezinárodní organizace, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, měny, úřady a ministerstva apod.

Keywords:zábava, počítače, zdroje informací, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, pro děti, Vlajky států světa, cestování, Vlajky zemí severní Ameriky, Životopisy osobností, Seznam státních vlajek, Dopravní značky

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Free game online hry

Vyzkoušejte free game online hry. Hry jsou rozdělené kategorií: Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy atd.

Síť, informace a zábava

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: URL, Vše o Vánocích, Nejlepší zeměpisné kvízy, World countries and flags, humor, Stručný encyklopedický slovník, Webové html5 hry zdarma, FC Bayern München football, Super online flash hry, Stručný slovník pojmů a termínů, M, zdarma

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Normalizace, Orlík, Protektorát, Zpěvačka, Pop, Hudba, Renesance, Trest smrti, Mim, Hejtmani, Maršál, Novinář, Závodník, Nobelova cena, Skladatel, Sebevražda, Ministr, Kladno, Archivář, Diplomat, Američan, Válka, Historik, Dabérka, Atentát, Angličané, Prezidenti ČR, Esejista, Ministři, Básníci, Český slavík, Ministr zahraničí, Zavražděn, Mluvčí, ČSSD, New Jersey Devils apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Frky, vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Frky, vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, černý humor, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné básničky apod.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte v čem spustit, čím zobrazit, jak převést, jak exportovat, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, jak importovat, jak přehrát, v čem upravit, kterak editovat soubory těchto typů: šablony dokumentů, dokumenty, konfigurační soubory, video soubory, hudební audio soubory, grafiku, komprimace dat, systémové soubory, internet a web, obrazy disků, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: kultura, fyzika, různé, nemoce, cestování, hardware, matematika, rostliny, příroda, materiály, politika, software, věda, školství, bankovnictví, internet, psychologie, nástroje, lékařství a medicína, sport, jídlo, účetnictví, stavebnictví, literatura atd.

Klíčová slova: hyperlinky, Přehled souborových přípon, školství, Omalovánky a vymalovánky, internetové stránky, info, Free game online hry, Sara Shimada, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, M, weby

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Normalizace, Orlík, Protektorát, Zpěvačka, Pop, Hudba, Renesance, Trest smrti, Mim, Hejtmani, Maršál, Novinář, Závodník, Nobelova cena, Skladatel, Sebevražda, Ministr, Kladno, Archivář, Diplomat, Američan, Válka, Historik, Dabérka, Atentát, Angličané, Prezidenti ČR, Esejista, Ministři, Básníci, Český slavík, Ministr zahraničí, Zavražděn, Mluvčí, ČSSD, New Jersey Devils apod.

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Frky, vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky

Zkuste vypnout! Frky, vtípky, vtipné texty, fóry, ftipy, fórky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií anekdoty o politice, černý humor, vtipy o metanolu, poslední věty před smrtí, vtipné citáty, frky o zvířatech, murphyho zákony, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, kameňáky, vtipy o facebooku, vtipné básničky apod.

World wide web, internet, informace a zábava

Nejlepší zeměpisné kvízy

Vyzkoušejte nejlepší zeměpisné kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Brutální krvavé hry, Bojové hry, Strategie, Relaxační hry, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Logické hry, Animace, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Střílečky, Závody aut, Adventury, Hry pro děti, Hry pro dva hráče a tak dále.

Klíčová slova: Seznam souborových přípon, pro dospělé, F, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, kuriozity, Tara Reid, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Obrázky zdarma, zajímavosti, Wallpapers na plochu počítače, Přehled zkratek a akronymů, tipy, Shakira, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Nový žák: První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Další odkazy:

Real Madrid C.F.
Naše tipy na zajímavé stránky
Tapety na plochu oceán a moře
Naše tipy na užitečné weby
Online hry zdarma
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Dětské omalovánky
Linky na partnerské weby
Bayern München
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kirsten Dunst

Děkujeme vám za vaši návštěvu.