Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Americké federální vlajky

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Idaho, Delaware, Connecticut, Alabama, Indiana, Georgie, Mississippi, Louisiana, New Jersey, Aljaška, Tennessee, Minnesota, Texas, Arkansas, Montana, New York, Virginie, Missouri, Illinois, Havaj, Kalifornie, Wisconsin, Nevada, Oregon, Wyoming, Michigan atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Postřehové a tak podobně.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Klíčová slova: zdarma, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Vše o Vánocích, Prapory regionů a království, Obrázky k vytištění a vybarvení, info, Databáze osobností Kdo je to?, M, Grunge hudební rockový styl, Americké federální vlajky, doporučujeme, Obrázky vlajek měst ČR, školství

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, Antarktidy, země jižní Asie apod.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, politici, sport, psychologie, křesťanství, historie, herectví, herci a herečky, politika, poruchy, záliby, vlastnosti, žurnalisté a novináři, věda, rodinné vztahy, lékařství, mytologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, zločin a právo, nadpřirozené osoby, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci atd.

Ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry

Chcete se uvolnit? Ftipy, frky, kameňáky, vtipné texty, černý humor, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií Vtipy o židech - židovské anekdoty, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O Somálcích, O Chucku Norrisovi, O Slovácích, O Windows, O zvířátkách, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, O Němcích, Vtipy o Bohu, O důchodcích, O ženách, Vtipy o policajtech apod.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Keywords:Free game online hry, pro dospělé, hyperlinky, V, Ekonomie, Karl Marx, humor, odkaz, Obrázky zdarma, Onlinovky - online hry, Slovník pojmů Co je to?, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší zeměpisné kvízy

Free game online hry

Běžte na free game online hry . V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, Logické, Závodní, parkování - parkovačky, Střílečky, Bojové online gamesy, Klasické, Hry na vaření a smažení, Pro dívky, Karetní, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Kameňáky, fóry, anekdoty, černý humor, fórky, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, fóry, anekdoty, černý humor, fórky, frky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: černý humor, poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipné citáty, kameňáky, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, židovské anekdoty apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Klíčová slova: weby, výukové pomůcky, Biografie slavných osobností, Bolivia, linky, počítače, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Sexy Charlize Theron, cestování, Online hry pro děti zdarma, internetové stránky, zajímavosti

Motta, aforismy, výroky, moudrosti, úsloví, hlášky, myšlenky

Citáty slavných, Motta, aforismy, výroky, moudrosti, úsloví, hlášky, myšlenky, z kategorií citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o smrti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Logické hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky apod.

Informace, všeobecné informace zdarma

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, zahraniční značky, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení apod.

Mezi nejpopulárnější online hry patří online hra balónky. V této oddechové střílečce střílí opička šipky na balónky. Pokud jste tuto hru dosud nehráli, určitě ji vyzkoušejte.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v Česku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Klíčová slova: F, webové stránky, kuriozity, Algeria, Stručný encyklopedický slovník, odkazy, Dopravní značky, Jakarta city, tipy, multimédia, Hry pro nejmenší děti online zdarma

Motta, aforismy, výroky, moudrosti, úsloví, hlášky, myšlenky

Citáty slavných, Motta, aforismy, výroky, moudrosti, úsloví, hlášky, myšlenky, z kategorií citáty o manželství, citáty o zdraví, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o víře, citáty o přátelství, moudra o dětech, citáty o bohu, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o bohatství, hlášky o alkoholu, citáty o lásce, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o penězích, citáty o smrti, přísloví o naději od různých známých osobností.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Hry pro nejmenší online

Jste-li milovník PC her, pak zkuste hry pro nejmenší online Webhry jsou rozdělené kategorií: Adventury, Střílecí hry, Sportovní gamesy, Deskovky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Barbie hry, Logické hry, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Vaření a smažení, Farmářské hry, Akční gamesky, Strategické onlinovky apod.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Vtípky, anekdoty, černý humor, fórky, vtipy, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Vtípky, anekdoty, černý humor, fórky, vtipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o mužích, chlapech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o metanolu, černý humor apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

Klíčová slova: zadarmo, Dopravní značky, Obrázky a kliparty zdarma, webovky, Přehled vlajek USA, Omalovánky pro malé děti, Obrázky na PC ke stažení, Přehled souborových přípon, volný čas, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapery na plochu PC, Indonesia, 7

Několik fórů na závěr. Vtip Kadibudka: Jednou se zvířátka v lese domluví, že si nebudou znečišťovat svůj vlastní les a že si postaví kadibudku. Slovo dalo slovo a zvířátka si na paloučku vybudovala krásnou kadibudku. Druhý den jde kolem jelen a kouká, že je v kadibudce rozbité okénko. Svolá proto všechny zvířátka a povídá: "V kadibudce je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se veverka a povídá: "No, víš jelene, hopkám si to takhle z větvičky na větvičku a v najednou se mě ptá medvěd z kadibudky, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekla, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě okénkem." "Tak tohle by teda nešlo medvěde, budeš se chovat slušně", povídá na to jelen. Jelen okénko zasklí a jde domů. Další den, jde jelen zkontrolovat kadibudku a vidí, že je opět rozbité okénko. Znovu si zavolá zvířátka a povídá: "Zvířátka, zase je rozbité okénko, může mi k tomu někdo něco říct?" Přihlásí se zajíček a povídá: "No víš, hopkám si to takhle z mechu na mech, když se mě medvěd z kadibudky ptá, jestli nemám blechy. Tak jsem mu řekl, že ne, on mě popadnul, vytřel si se mnou prdel a prohodil mě oknem." Jelen už je nasranej a povídá medvědovi: "Tak poslouchej, ještě jednou se to bude opakovat, dojdu za myslivcem, on ně zastřelí a bude pokoj." Jelen znovu zasklí okénko a jde domů. Další den jde znovu zkontrolovat kadibudku a co nevidí. Kadibudka je rozmetaná na kaši po celé pasece. Znovu si pozve na kobereček všechna zvířátka a povídá. Co má znamenat ta rozmetaná kadibudka na pasece? Může mi k tomu někdo něco říct? Přihlásí se ježek a povídá: "Já bych věděl...."

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

„Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

Další odkazy:

Charlize Theron
Naše tipy na užitečné weby
Recept na tradiční vánoční hrachovou polévku
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Proxy server
Odkazy na užitečné webové stránky
Wayne Rooney
Tipy na užitečné weby
Mandy Moore
Zajímavé internetové odkazy
Blahopřání k MDŽ

Děkujeme vám za vaši návštěvu.