Tipy na zajímavé weby pro děti, studenty i dospělé

Zde je seznam zdrojů, které poskytují informace a zábavu. Proto je doporučujeme navštívit.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: vlastnosti, záliby, žurnalisté a novináři, podnikání a podnikatelé, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, nadpřirozené osoby, mytologie, historie, státní správa, přezdívky, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, osobnosti, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politici, politika, lékařství, národnost, profese a zaměstnání, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, psychologie atd.

Víte co je to docx, ods nebo avi? Jedná se o přípony souborů.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Online hry, Onlinovky které můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.).

Full HD tapety ke stažení - nejlepší pozadí na plochu zdarma

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD tapety ke stažení. lze použít v displej, monitor, mobil, počítač, tablet, notebook, mobilní telefon, obrazovka počítače, PC, phablet, smartphone a pro operační systémy Chrome OS, Windows 95, Linux Ubuntu, OSX, Linux Xubuntu, Windows 7, Windows 10 Mobile, macOS, Slackware, Windows Server 2012, Mac. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: voda a bubliny, motorky, motocykly, příroda, krajina, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, rostliny, hudební tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, psi a štěňátka, hry a herní wallpapery, letadla, auta, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, zvířata. Stahujte v rozlišení 800x600, 2560x2048, 1152x768, 1024x768, hi res 2560x1920, 854x480, 2048x1080, HD 1280x720, 1800x1440, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, Full HD 1080x1920, 393x786, 750x1334, 640x480 atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, fyzikální jednotky, obecné zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, státy usa, hudební zkratky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, země EU apod.

Klíčová slova: Vlajky měst České republiky, zábava, Hry pro kluky, Superhry a hry online zdarma, Velikonoční blahopřání stavil se tu zajíček, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, zadarmo, Vlajky států USA, Přání ke kulatému výročí, Přehled formátů souborů, F, URL, cestování

Fórky, frky, kameňáky, anekdoty, vtipy, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, frky, kameňáky, anekdoty, vtipy, vtipné texty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O manželství, O Chucku Norrisovi, O Somálcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O Slovácích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O Windows, O mužích, O ženách, O Němcích, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech apod.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, v čem spustit, kterak editovat, jak převést, čím zobrazit, jak exportovat, jak přehrát, jak spustit, v čem upravit, jak konvertovat, jak otevřít následující typy souborů: koncovky souborů, dokumenty, písma, fonty, video soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, hudební audio soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, systémové soubory apod.

Online hry - na výběr je mnoho online her (browser her) zdarma. logické hry, omalovánky, hry s koňmi a další.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Keywords:webovky, odkazy, Hry pro nejmenší online, Stručný encyklopedický slovník, Omalovánka s motivem Velikonoc, linky, ú, internet, Velikonoční pozadí na plochu kuřátka, Full HD tapety ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, pro děti

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, země Afriky, země střední Asie, země východní Asie, evropské země a státy, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj apod.

Životopisy slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Český slavík, Československo, Stoletá válka, Slováci, Maršál, Teolog, Obchodník, Zpěvák, Husité, Faraon, Country, Komik, Hokej, Diplomat, Esejista, Trest smrti, Svatý, Němci, Komunisté, První republika, Státník, Fotograf, Malíř, Protektorát, Slovenští prezidenti, Pittsburgh Penguins, Ministr zahraničí, Antropolog, ČSSD, New Jersey Devils, Politik, Prezident USA, Egypt, Druhá světová válka, Brno, Ministři apod.

Klíčová slova: Státní prapory všech států, Státní vlaječky, prapory, počítače, Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Wallpapers na PC, Nejhranější online testy a kvízy, Velikonoční kliparty zdarma, Obrázky zdarma, hyperlinky, F, Biografie slavných osobností

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

úsloví, bonmoty, myšlenky, rčení, motta, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, úsloví, bonmoty, myšlenky, rčení, motta, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o lži od různých známých osobností.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Arizona, Indiana, Virginie, Iowa, Nebraska, Maryland, Texas, Michigan, Montana, Colorado, Minnesota, Maine, Aljaška, Alabama, Kansas, New Hampshire, Florida, Delaware, Severní Karolína, Massachusetts, Kalifornie, Havaj, Mississippi, Illinois, Kentucky atd.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Prezidenti USA, Právník, Český slavík, Dallas Stars, Žijící, Kladno, Nežijící, Orlík, Básník, Normalizace, Kancléř, Hejtman, Protektorát, Zavražděn, Imitátor, Poslanci, Country, Brno, Ekonom, Washington Capitals, Podnikatelé, AIDS, Ministr zahraničí, Avangard Omsk, Starověký Egypt, Válka, Dramatik, Ministr, Básníci, NHL, Zpěvák, HIV pozitivní, Habsburkové, Slováci, Rakušan, Manýrismus apod.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Wallpapers na PC - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na PC. můžete využít v displej, obrazovka počítače, PC, notebook, ultrabook, mobilní telefon, phablet, mobil, smartphone, počítač, tablet a pro operační systémy Windows NT, Windows 2000, Linux Mint, macOS, Windows 7, Chrome OS, OSX, Mac, Lubuntu, Red Hat Linux, Windows 10 Mobile. Obrázky ke stažení jsou rozdělené kategorií: psi a štěňátka, moře, oceány, pláže, letadla, vesmír, planety, galaxie, noční města, operační systémy, Windows, dopravní prostředky, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, Roztomilá zvířátka, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, motorky, motocykly, květiny, kytky, příroda, krajina, auta, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, hry a herní wallpapery, zvířata. Stahujte v rozlišení 1152x768, 800x600, 1024x768, 800x1280, 375x812, 412x846, 320x568, 1152x864, 1280x960, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1280x800, 2048x1536, HD 1280x720, 1536x2048, 1080x1800 atd.

Klíčová slova: pro dospělé, Online vánoční magazín, Online vánoční magazín, Kuře na klíček, tipy, doporučujeme, Online hry zdarma, Velikonoční dekorace, Přehled zkratek a akronymů, humor, Přehled zkratek a akronymů

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Mj. na webu naleznete online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

úsloví, bonmoty, myšlenky, rčení, motta, moudra, přísloví

Citáty slavných osobností, úsloví, bonmoty, myšlenky, rčení, motta, moudra, přísloví, rozdělené kategorií: citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o manželství, citáty o životě, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o přátelství, citáty o lži od různých známých osobností.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Vlajky států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Utah, Nevada, Alabama, New York, Iowa, Západní Virginie, Florida, Havaj, Missouri, Connecticut, Kalifornie, Ohio, Oklahoma, Nebraska, New Hampshire, Jižní Karolína, Montana, Mississippi, Rhode Island, Michigan, New Jersey, Tennessee, Delaware, Virginie, Minnesota, Maine atd.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, výstražné značky, vodorovné značení apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Klíčová slova: volný čas, zdarma, multimédia, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, školství, Windows wallpapers na PC, internetové stránky, info, F, Dopravní značky, Životopisy slavných osobností, Stručný slovník pojmů a termínů, Permainan penjelajah web, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Zkouška v autoškole: Zkoušky v autoškole: Komisař se ptá žákyně: Popište nám funkci motoru! Mohu vlastními slovy? Samozřejmě. Brm, brrrrmm, brrrmm .....

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Zkušenost je věc, kterou získáš až potom, cos ji potřeboval

Další odkazy:

Obrázek Velikonoční beránek
Odkazy na užitečné webové stránky
Velikonoční jízda
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Pojem Dynování
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek růžové vajíčko
Doporučené internetové odkazy
O Arsenal Football England
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční blahopřání Velikonoce jsou tady!

Děkujeme vám za vaši návštěvu.